Hier vindt u uw
patiëntenportaal
Wereldwijd beveiligingsprobleem: websites GHZ blijven bereikbaar
Er is op dit moment wereldwijd een beveiligingsprobleem met websites die gebruikmaken van de programmeertaal PHP. Verschillende ziekenhuizen hebben daarom uit voorzorg hun websites tijdelijk offline gehaald.
De websites van het Groene Hart Ziekenhuis maken geen gebruik van PHP en blijven daarom gewoon bereikbaar en veilig te bezoeken. Ook ons patiëntenportaal MijnGHZ is bereikbaar.
Het beveiligingsprobleem heeft wel gevolgen voor het online maken van afspraken voor bloedprikken via bloedprikken.ghz.nl. Dit is helaas tijdelijk niet mogelijk.
We begrijpen dat dit vervelend is voor patiënten die online een afspraak willen maken voor bloedprikken. We houden de situatie nauwlettend in de gaten en hopen dat het probleem snel wordt opgelost.