Hier vindt u uw
patiëntenportaal
Het nieuwe facilitair gebouw wordt gebouwd achter het gebouw waar de meeste poliklinieken in gehuisvest zijn, vlakbij Parkeergarage 2. De uitrit van deze grootste parkeergarage wordt hiervoor een stukje opgeschoven.
Start werkzaamheden in-/uitrit parkeergarage
De Gemeente Gouda heeft de vergunning verleend voor het verleggen van de in-/uitrit van Parkeergarage 2 van het GHZ. Dit is nodig vanwege de komst van een nieuw facilitair gebouw. De bezwaartermijn is inmiddels verstreken en dus starten de werkzaamheden eind augustus. Deze vinden bijna allemaal plaats op het ziekenhuis terrein. We verwachten dat de nieuwe in-/uitrit begin oktober klaar is.
Vergunning voor het facilitair gebouw
De gemeente Gouda is voornemens om de vergunning voor de bouw van ons facilitair gebouw te verlenen. U kunt deze vergunning bekijken op het gemeenteblad van de website www.officielebekendmakingen.nl, onder de naam:
Ontwerpbesluit uitgebreide omgevingsvergunning buitenplans (BOPA) Bleulandweg 10 in Gouda.
De Omgevingsdienst Midden-Holland (ODMH) laat namens de gemeente Gouda weten dat een ontwerpbesluit is vastgesteld met kenmerk 2025-00008086. Dit ontwerpbesluit gaat over:
• een technische bouwactiviteit
• het bouwen van een bouwwerk
• het afwijken van regels uit het Omgevingsplan
De aanvraag valt onder een buitenplanse omgevingsplanactiviteit (BOPA).
Inzage en procedure
U kunt het ontwerpbesluit en de bijbehorende documenten bekijken bij de gemeente Gouda. De documenten zijn ook digitaal te vinden op de website van de ODMH:
www.odmh.nl/digitaal-loket/ter-inzage/gemeente/gouda
De stukken zijn gepubliceerd op 11 juli en liggen daarna zes weken ter inzage. Tijdens deze periode kunt u uw mening of bezwaar (zienswijze) geven over het ontwerpbesluit. Na afloop van de inzagetermijn neemt de gemeente een definitief besluit.