Hier vindt u uw
patiëntenportaal
Het vervolg
Uw specialist bespreekt met u het eventuele vervolg van de behandeling en wat u wel en niet mag doen wanneer u weer thuis bent. Een verpleegkundige maakt voor u een afspraak op de polikliniek voor controle. Via een ontslagbrief wordt uw huisarts over uw ziekenhuisopname en eventuele nazorg geïnformeerd.
Geneesmiddelen
Bij ontslag uit het ziekenhuis of na bezoek aan de polikliniek heeft u misschien geneesmiddelen nodig. U kunt hiervoor bij uw eigen apotheek terecht. Ook kunt u gebruik maken van de Poliklinische Apotheek Midden Holland, deze is gevestigd in de centrale hal van het ziekenhuis (volgt u route 10). De Poliklinische Apotheek Midden Holland is op werkdagen geopend van 08.00 tot 17.30 uur.
De SAP
Buiten de regulieren openingstijden van uw apotheek en de Poliklinische Apotheek Midden Holland kunt u voor spoedgevallen terecht bij de SAP. Deze is geopend van 17.30 - 08.00 uur en in de weekenden.